Loading cart contents...
View Cart Checkout
Cart subtotal: Razem: …

Mamy świadomość tego, że bezpieczeństwo dzieci jest dla rodziców kwestią priorytetową. Jednym z elementów, który pomaga w zapewnieniu tego bezpieczeństwa jest wyposażenie łóżeczka w ochraniacz na szczebelki.
Ma on za zadanie chronić dziecko przed urazami, jakich mogłoby się nabawić podczas snu czy zabawy. W łóżeczkach starszego typu szczebelki montowano w takich odległościach, że istniało również niebezpieczeństwo zaklinowania główki między nimi.
W obliczu takich zagrożeń rodzice, zarówno ze względu na zapewnienie jak najlepszych warunków swojemu dziecku, jak i dla własnego komfortu psychicznego, wybierają ochraniacze do łóżeczka. Chcą mieć pewność, że mała pociecha będzie spała czy bawiła się bez ryzyka urazów.
Oferując szeroką gamę pościeli dziecięcej, w naszym sklepie zapewniamy również wybór ochraniaczy do łóżeczek niemowlęcych. Szyjemy je z certyfikowanej bawełny, bezpiecznej w kontakcie z delikatną skórą dziecka. W naszym sklepie znajdziecie ochraniacze do łóżeczka o wymiarach 30×180 cm bądź 30×210 cm, idealnie pasujące do standardowych mebli sypialnych o wymiarach 60×120 cm i 70×140 cm.
Wybierając akcesoria dziecięce w sklepie internetowym Maamut, masz pewność, że Twoje dziecko śpi i bawi się w swoim łóżeczku bezpiecznie. Lecz uwaga! – bierzemy odpowiedzialność za to co tworzymy. Chcielibyśmy abyście z rozwagą podeszli do użytkowania naszych ochraniaczy i wzięli pod uwagę wytyczne AAP (Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej), w których nie zaleca się umieszczania w łóżeczku żadnych przedmiotów mogących mieć wpływ na zaburzenie cyrkulacji powietrza. Zalecenie to dotyczy niemowląt, czyli dzieci do 12 miesiąca życia.

No products were found matching your selection.

Naturalne pościele i akcesoria dla dzieci