Loading cart contents...
View Cart Checkout
Cart subtotal: Razem: …

Maty do zabawy dla dziecka zapewniają komfort i bezpieczeństwo malucha zarówno w czasie leżakowania, zabawy, jak i raczkowania. Maty dla dzieci sprawdzą się doskonale podczas spędzania czasu na podłodze, a także na tarasie czy w ogrodzie. Idealnie izolują bowiem od podłoża dzięki odpowiedniej grubości wypełnienia antyalergicznego. Chronią nie tylko przed zimnem, ale i przed ewentualnym uderzeniem.
Wybierając matę do zabawy, zwracajmy uwagę zarówno na to, aby były wygodne, jak i bezpieczne. Nie bez znaczenia jest także walor estetyczny. Wszak taka mata dla dziecka na podłogę to istotny element jego najbliższej przestrzeni, ale i wyposażenia mieszkania. Służy do spędzania czasu na zabawie, jak i na edukacji. To właśnie na takiej macie maluchy między innymi nabywają umiejętności “mobilnych”. Dzięki temu, że maty są miękkie i wygodne, dzieci chętnie na nich leżą, pełzają, raczkują, a nawet stawiają pierwsze kroki.
Warto więc zadbać o taki wybór maty dla dziecka na podłogę, aby zarówno spełniała ona swoje podstawowe funkcje, jak i była łatwa do utrzymania w czystości.
W asortymencie sklepu internetowego Maamut znajdują się maty do zabawy dla dzieci w kształcie liścia w dwóch rozmiarach, adekwatnych do wieku dziecka. Są przeznaczone nie tylko dla niemowląt, ale i dla większych pociech. Do ich produkcji użyliśmy miękkich, pozbawionych szkodliwych substancji, delikatnych dla wrażliwej skóry maluchów tkanin bawełnianych certyfikowanych znakiem Oeko-Tex Standrad 100, potwierdzającym bezpieczeństwo wyrobów włókienniczych. Dzięki temu mogą być wykorzystywane już od pierwszych tygodni życia niemowlaka.

Out of stock
Adding to cart
Out of stock
Adding to cart
 • mata do zabawy liść baby

  Bawełniana mata do zabawy i leżakowania o kształcie liścia.

  Kolor: szary

  Wymiary: 85×90 cm (+/-2 cm)

  Wypełnienie: 100% włóknina silikonowa Oeko-Tex Standard 100

  Czas realizacji: 10 dni roboczych

  219,00 

  View Product
 • mata do zabawy liść kids

  Bawełniana mata do zabawy i leżakowania o kształcie liścia, w kolorze szarym.

  Wymiary: 115×150 cm (+/- 2 cm)

  Wypełnienie: 100% włóknina silikonowa Oeko-Tex Standard 100

  Czas realizacji: 10 dni roboczych

   

   

  349,00 

  View Product
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!