Loading cart contents...
View Cart Checkout
Cart subtotal: Razem: …

Maty do zabawy dla dziecka zapewniają komfort i bezpieczeństwo malucha zarówno w czasie leżakowania, zabawy, jak i raczkowania. Maty dla dzieci sprawdzą się doskonale podczas spędzania czasu na podłodze, a także na tarasie czy w ogrodzie. Idealnie izolują bowiem od podłoża dzięki odpowiedniej grubości wypełnienia antyalergicznego. Chronią nie tylko przed zimnem, ale i przed ewentualnym uderzeniem.
Wybierając matę do zabawy, zwracajmy uwagę zarówno na to, aby były wygodne, jak i bezpieczne. Nie bez znaczenia jest także walor estetyczny. Wszak taka mata dla dziecka na podłogę to istotny element jego najbliższej przestrzeni, ale i wyposażenia mieszkania. Służy do spędzania czasu na zabawie, jak i na edukacji. To właśnie na takiej macie maluchy między innymi nabywają umiejętności “mobilnych”. Dzięki temu, że maty są miękkie i wygodne, dzieci chętnie na nich leżą, pełzają, raczkują, a nawet stawiają pierwsze kroki.
Warto więc zadbać o taki wybór maty dla dziecka na podłogę, aby zarówno spełniała ona swoje podstawowe funkcje, jak i była łatwa do utrzymania w czystości.
W asortymencie sklepu internetowego Maamut znajdują się maty do zabawy dla dzieci w kształcie liścia w dwóch rozmiarach, adekwatnych do wieku dziecka. Są przeznaczone nie tylko dla niemowląt, ale i dla większych pociech. Do ich produkcji użyliśmy miękkich, pozbawionych szkodliwych substancji, delikatnych dla wrażliwej skóry maluchów tkanin bawełnianych certyfikowanych znakiem Oeko-Tex Standrad 100, potwierdzającym bezpieczeństwo wyrobów włókienniczych. Dzięki temu mogą być wykorzystywane już od pierwszych tygodni życia niemowlaka.

No products were found matching your selection.

Naturalne pościele i akcesoria dla dzieci