Loading cart contents...
View Cart Checkout
Cart subtotal: Razem: …

Maluch, zwłaszcza w początkowym okresie życia, spędza w łóżeczku najwięcej czasu. “Książkowy” noworodek śpi nawet od 17 do 20 godzin na dobę. Dziecko półroczne średnio przesypia około 14 godzin na dobę, a roczne około 12 godzin. Są to jedynie dane statystyczne, a jako rodzice dwóch dziewczynek wiemy, jak bardzo takie estymacje możemy włożyć między bajki. Niewiele dzieci wpisuje się w ten sztywny grafik, niemniej jednak liczby te obrazują, jak wiele czasu maleństwa potrafią spędzać w łóżeczku. Dlatego tak ważne jest to, abyśmy zadbali o przyjemne i bezpieczne komplety pościeli dla niemowląt, a do ich wyboru podeszli z pełną atencją.
Wybierając komplet pościeli do łóżeczka, powinniśmy mieć na uwadze wiele kwestii, zarówno tych estetycznych, jak i funkcjonalnych, ale przede wszystkim zadbajmy o to, aby pościel była uszyta z bezpiecznych, naturalnych, a zarazem przyjemnych w dotyku materiałów. Mając te czynniki na uwadze, jesteśmy w stanie stworzyć przytulny i przyjazny kącik dla naszego maleństwa, w którym komplet pościeli odgrywa jedną z ważniejszych ról.
W naszym sklepie internetowym oferujemy wysokiej jakości artykuły tekstylne zarówno dla młodszych, jak i tych nieco starszych pociech. Znajdziecie u nas komplety pościeli dla niemowląt, dzieci i nastolatków. To, co wyróżnia naszą markę, to unikatowe wzornictwo inspirowane przede wszystkim naturą, opracowywane we współpracy z artystami-grafikami. Nasze pościele szyjemy z wyselekcjonowanych, certyfikowanych tkanin, na których nadruki wykonywane są nietoksycznymi farbami, bezpiecznymi dla ludzi i środowiska. Oferujemy poszewki w trzech standardowych rozmiarach: 140×200 cm, 100×135 cm i 90×120 cm. Jeżeli poszukujesz innego, nietypowego rozmiaru, napisz do nas. W ramach naszych możliwości, staramy się realizować również indywidualne zamówienia.
Wszystkie pościele dostępne w sklepie internetowym Maamut są tworzone z myślą o naszych dzieciach. Wiemy, czego potrzebują i staramy się odpowiadać na ich wymagania. A wszystko zgodnie z naszą główną dewizą: aby sny układały się miękko.

 • komplet pościeli dla dzieci liście

  Komplet pościeli dla dzieci składający się z dwóch elementów: poszewki na kołdrę i poduszkę, o wzorze w liście.

  Skład: 100% bawełna polskiej produkcji z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

  99,00 

  View Product
 • komplet pościeli dla dzieci miłorząb

  Komplet pościeli dla dzieci składający się z dwóch elementów: poszewki na kołdrę i poduszkę, o wzorze w liście miłorzębu.

  Skład: 100% bawełna polskiej produkcji z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

  99,00 

  View Product
 • komplet pościeli dla dzieci paisley

  Komplet pościeli dla dzieci składający się z dwóch elementów: poszewki na kołdrę i poduszkę, o wzorze paisley.

  Skład: 100% bawełna polskiej produkcji z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

  99,00 

  View Product
 • komplet pościeli dla dzieci piwonie

  Komplet pościeli dla dzieci składający się z dwóch elementów: poszewki na kołdrę i poduszkę, o wzorze w piwonie.

  Skład: 100% bawełna polskiej produkcji z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

  99,00 

  View Product
 • poszewka na poduszkę tukany

  Poszewka na poduszkę o wzorze w tukany.

  Wymiary: 40×60 cm

  Skład: 100% bawełna polskiej produkcji z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100

  Czas realizacji: 3 dni robocze

  49,00  19,00 

  View Product
Naturalne pościele i akcesoria dla dzieci