Loading cart contents...
View Cart Checkout
Cart subtotal: Razem: …

MAAMUT

Naturalne pościele i akcesoria dla dzieci

 

W otulinie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego, tuż pod lasem, znajdziecie nas – markę Maamut, stworzoną przez rodziców dla najmłodszych. Znamy doskonale to uczucie, kiedy w naszym życiu pojawiają się dzieci, a trajektoria codzienności zmienia dzięki nim swój tor. Centrum uniwersum rodziców zajmują niepodzielnie właśnie one. Chcemy i staramy się oferować im to, co najlepsze. Otaczamy je pięknem, wszak gusta dzieci kształtują się już od najmłodszych lat. Tak właśnie powstał Maamut, w którym najlepszymi testerami oraz audytorami są nasze pociechy, a naszym flagowym produktem uczyniliśmy pościele dziecięce.

Kochamy las i przyrodę tak samo bardzo jak kochamy spać. Fuzja tych dwóch czynników przerodziła się w potrzebę stworzenia wyjątkowych pościeli dla dzieci. Leży nam na sercu estetyka naszych produktów, dlatego chcemy, aby wyróżniało nas niebagatelne wzornictwo, inspirowane naturą i wpływami skandynawskimi. Mając na uwadze, że jedną trzecią część naszego życia spędzamy w łóżku, zadbajmy o to, aby czas ten był tak bezpieczny, zdrowy i przyjemny, jak to tylko możliwe. Poświęciliśmy wiele miesięcy na żmudny, ale jakże potrzebny, proces selekcji tkanin, finalnie stawiając na certyfikowaną naturalną bawełnę. Pościel bawełniana zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, a jej higroskopijność powoduje, że chłonie wilgoć z ciała człowieka i odprowadza ją na zewnątrz. W związku z tym doskonale sprawdza się u alergików. Wszystkie tekstylia Maamut uszyte są z tkanin naturalnych, drukowanych nietoksycznymi atramentami i powstają w kameralnej krakowskiej szwalni, gdzie prace wykonywane są z pełną dbałością o detale i estetykę. Rozgośćcie się u nas, zajrzyjcie w każdy kąt sklepu i znajdźcie idealną pościel do łóżeczka Waszej pociechy.

 

                             

NAJNOWSZE PRODUKTY,

których nie możesz przegapić!

NASZA FILOZOFIA

Tekstylia Maamut to produkty zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Certyfikowane tkaniny, nietoksyczne nadruki i niemasowe wzornictwo.

Naturalnie dla dzieci.

#MAAMUT

zajrzyj do naszego świata

naturalne

certyfikowane tkaniny

starannie pakujemy

każdy produkt

darmowa dostawa

przy zamówieniu powyżej 400 zł

wysyłamy

na cały świat

Naturalne pościele i akcesoria dla dzieci