DSC8390

CZYM JEST MAAMUT
Znamy to uczucie, kiedy w naszym życiu pojawiają się dzieci, a trajektoria codzienności zmienia dzięki nim swój tor. Centrum uniwersum rodziców zajmują niepodzielnie one – dzieci. Chcemy i staramy się oferować im to, co najlepsze. Otaczamy je pieknem, wszak gusta dzieci kształtują się już od najmłodszych lat. Takie właśnie są pościele i akcesoria Maamut, zaprojektowane z myślą o naszych pociechach. Ich tworzeniu przyświeca zasada najwyższej jakości, bezpieczeństwa i unikalnego wzornictwa.
Wszystkie wyroby  Maamut uszyte są ręcznie z dbałością o detale, zaś finalny efekt naszych starań, który trafia w Wasze ręce, to produkt estetycznie zapakowany w firmowe pudełko. Każdy zakup będzie więc stanowił doskonały pomysł na prezent od serca.

JAKOŚĆ
Pościele i akcesoria Maamut uszyte są z naturalnych, niezwykle miękkich i delikatnych tkanin bawełnianych, wyłącznie polskich producentów. Nasza bawełna certyfikowana jest znakiem Oeko-Tex Standard 100, będącym najbardziej restrykcyjnym systemem oceny jakości tekstyliów. Ze względu na wrażliwość skóry dzieci i niemowląt, wszystkie produkty poddane takiej ocenie, muszą spełniać najsurowsze kryteria. Tekstylia, którym przyznano znak Oeko-Tex, są  wolne od substancji toksycznych, mających negatywny wpływ na nasze zdrowie. Metody Badań Oeko-Tex bazują na testach uwzględniających możliwe drogi przedostawania się chemikaliów do organizmu, a badania wykonują wyłącznie autoryzowane Instytuty Badawcze Stowarzyszenia Oeko-Tex.
Zadbaliśmy również o to, aby nadruki na naszych tkaninach zostały wykonane nietoksycznymi farbami, w pełni bezpiecznymi dla ludzi i będącymi najmniej inwazyjnymi dla środowiska naturalnego.
Mając na uwadze, że jedną trzecią część n aszego życia spędzamy w łóżku, zadbajmy o to, aby czas ten był tak bezpieczny i zdrowy, jak to tylko możliwe.

OD PROJEKTU DO PRODUKTU
Maamut to również ciekawe i niemasowe wzornictwo, projektowane głównie autorsko, pod wpływem twórczego natchnienia. Nasze estetyczne fascynacje przelewamy odręcznie na papier, po czym przy użyciu programów graficznych projektujemy unikalne aranżacje wzorów.  W procesie tworzenia posiłkujemy się również talentem artystów-grafików. W Wasze ręce oddajemy produkt, w który wkładamy całe nasze serce.
Aby sny układały się miękko.

GDZIE KUPISZ MAAMUTA
Zapraszamy do naszego sklepu. Kliknij tutaj.